TC124-JR-0747KL datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TC124-JR-0747KL
  • Производитель
    YAGEO Corporation
  • Описание
    YAGEO Corporation TC124-JR-0747KL No. Of Elements: 4 Power Rating: 63mW Resistance: 47kohm Resistance Tolerance: ?‚?± 5% Resistor Case Style: SMD Series: TC124 Svhc: No SVHC Temperature Coefficient: ?‚?± 200ppm/?‚?°C Voltage Rating: 50V